Бродський: пріоритет - людина і її здоров'є

288
Бродський: пріоритет - людина і її здоров'є

Спілкуючись з журналістами у форматі ток-шоу на одному з українських телеканалів, кандидат на посаду Президента Михайло Бродський відзначив, що пріоритетними для нього є питання здоров'я і тривалості життя населення.

«Зараз, коли ми на кожному кроці, щодня чуємо про тисячі померлих від алкоголізму, наркоманії, серцевих захворювань, коли стає очевидним, що в 55 років чоловік відчуває старість, вже в цьому віці зосереджуючись на лікуванні численних хвороб, тоді як в більшості країн цивілізованого світу середня тривалість життя складає 70 років, а майже половина українців 16-18 років практично не мають шансів прожити до 60 років, я бачу порятунок нації тільки в здоровому способі життя. Я вважаю, що державна політика повинна бути орієнтована саме на рішення соціальних питань», - заявив Михайло Бродський.

Видео дня

«Я вважаю, що нам необхідна реформа медичного обслуговування, введення страхової медицини, щоб пенсіонерам і безробітним лікування оплачувало державу, а всім іншим – працедавець. Держава повинна піклуватися про фізичне виховання своїх громадян. Політика і економіка – це, поза сумнівом, дуже важливо. Проте здоров'я нації я ставлю над усе», - відзначив політик.

Повну версію виступу кандидата на посаду Президента Михайла Бродського дивіться 1 грудня в 20:00 на Першому Національному каналі в програмі «Українська рулетка».