УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кримський спікер судитиметься з Москалем

183
Кримський спікер судитиметься з Москалем

Голова Верховної Ради Криму Анатолій Гриценко має намір подати позови до суду проти начальника міліції автономії Геннадія Москаля у зв'язку з висловлюваннями останнього на його адресу.

Про це кримський спікер заявив сьогодні журналістам у Сімферополі.

"Я підготував ряд позовних заяв, найближчим часом передам їх до суду, і нехай пан Москаль у суді підтвердить те, що він говорить публічно", - сказав Гриценко.

"Усе, що він говорить, - це маячня, це нісенітниця собача... Все, що він говорить, не має відношення до мене абсолютно ніякого", - підкреслив керівник парламенту автономії.

За словами Гриценка, його сильно обурили звинувачення Москаля в тому, що він покриває протиправну діяльність деяких депутатів кримського парламенту, які, як вважає начальник кримської міліції, є членами злочинних угруповань і кримінальними авторитетами.

"Я хочу запитати Москаля в суді, кому я сприяю у протиправній діяльності в парламенті Криму?", - сказав Гриценко. У відповідь на нагадування журналістів про те, що Москаль називав прізвище кримського депутата Олександра Мельника, спікер сказав: "У нас що, є рішення суду, що його (Мельника) засуджено, що він злочинець?".

Водночас, Гриценко зазначив, що повинна діяти "презумпція невинності кожної людини".

"Не треба говорити з високої сосни про те, що хтось є кримінальним елементом, для цього потрібно Москалю піти до суду і довести причетність того чи іншого", - сказав глава парламенту Криму, пише УНІАН.

При цьому Гриценко додав, що перед тим, як звинувачувати когось у порушенні законів, Москалю варто було б "спочатку самому привести своє становище у сувору відповідність до законодавства України".

"Прикриваючись депутатським мандатом, кричати на весь світ те, чого нема, для цього розуму багато не треба", - сказав спікер.