УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Уряд прийняв рішення про підвищення ціни на цукор

159
Уряд прийняв рішення про підвищення ціни на цукор

Кабмін ухвалив рішення про підвищення мінімальних закупівельних цін на цукор на 16,6% – до 4,5 тис. грн за тонну (з ПДВ), буряку на 17,3% – до 258 грн за тонну вчора, 5 жовтня, повідомив виданню джерело в Мінагрополітики, повідомляє "Комерсант-Україна".

"Рішення схвалене, але ще не підписано", - уточнив співрозмовник видання.

"Уряд переглянув мінімальні закупівельні ціни на цукор, врахувавши об'єктивні чинники – зростання курсу долара, ціни газу і інших складових собівартості", - пояснило джерело видання в Мінагрополітики. Підвищення мінімальних цін, за його словами, необхідне також для закупівлі цукру в Агрофонд.

Нагадаємо, наприкінці вересня уряд встановив мінімальні ціни на цукор на рівні 3,75 тис. грн за тонну, цукрового буряку – 220 грн за тонну.

Раніше міністр економіки Богдан Данилишин заявляв, що собівартість виробництва цукру в Україні – 3,6 тис. грн за тонну, а його ціна в роздріб не повинна перевищувати 4,3 грн. У високих цінах на цукор в роздріб Мінекономіки звинувачувало його виробників і обіцяло перевірити компанії, що підвищили в червні оптові ціни на нього з 4,5 тис. грн за тонну до 5-5,1 тис. грн за тонну, пише "РБК-Україна".