УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

БЮТ виправдовує цензуру позитивом

195
БЮТ виправдовує цензуру позитивом

Заборона недобросовісної реклами діяльності Юлії Тимошенко не означає заборону критики прем'єра.

Про це сказано в заяві, поширеній прес-службою БЮТ.

«Це рішення спирається на чинне рекламне законодавство, яке забороняє негативну рекламу. Воно жодним чином не порушує права громадян на критику уряду в засобах масової інформації», - наголошується в заяві блоку.

«Біло-серцеві» також переконані, що політична реклама повинна пропагувати позитивні риси діячів мистецтва. «Ми сподіваємося, що штаб Партії регіонів все ж таки здатний відшукати в Януковичі щось хороше і корисне для країни. Лише акцент на позитиві дозволить суспільству уникнути брудної рекламної війни на телеканалах», - сказано в заяві.

У БЮТ обурені тим, що «жоден прем'єр-міністр не випробовував такої жорсткої критики з боку опозиції, президента і ЗМІ, як Тимошенко».

«Сама прем'єр і очолювана нею політична сила з повагою і терпінням відносяться до права ЗМІ критикувати владу. На відміну від Партії регіонів, наша політична сила не володіє загальнонаціональними телеканалами, не впливає на їх редакційну політику», - заявляють вони.

Крім того, в БЮТ радять Партії регіонів, перш ніж критикувати Тимошенко, «задуматися над багатою на непересічні події біографією власного лідера, яка дає багато матеріалу для негативної контрреклами».