УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко обіцяє ЄС безперебійне газопостачання

168
Тимошенко обіцяє ЄС безперебійне газопостачання

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко запевнила, що перебоїв з постачанням російського газу в країни Європейського Союзу не буде.

Про це прем'єр заявила під час наради з губернаторами з питань підготовки до осінньо-зимового періоду.

"Я хотіла б європейське співтовариство запевнити, що всі ремонтні роботи, всі підготовчі технічні процедури проведені щодо підготовки газотранспортної системи для транспортування російського газу в Європейський Союз", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що всі необхідні технічні регламенти виконані, а газосховища заповнені газом. "Немає ніяких підстав для якихось сумнівів щодо стабільного проходження осінньо-зимового періоду, як для України, так і для країн Європейського союзу, які залежать від поставок російського газу", - зазначила глава уряду.

У свою чергу, заступник голови НАК Нафтогаз України Ігор Діденко повідомив, що в літній період було проведено капітальний ремонт 540 км. лінійної частини, зроблено дев'ять тисяч км. внутрішньотрубної діагностики, проведено на рівні 1 тис. 200 ремонтів газорозподільних станцій, пише "Новинар".

"ГТС України повністю готова для забезпечення споживачів України і для транзиту російського газу для споживачів європейських країн", - сказав він.