УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За долею звільнених моряків стежить сам Президент

186
За долею звільнених моряків стежить сам Президент

Президент України Віктор Ющенко вітає факт звільнення заручників, яких утримували сомалійські піратами на судні «Леманн Тімбер» в Аденській затоці, повідомляє УНІАН.

Видео дня

Глава держави доручив надати необхідну допомогу членам екіпажу судна – чотирьом громадянам України. Після відповідної реабілітації українські моряки побачать свої сім'ї.

Президент також подякував за співпрацю українським органам влади, які спільно зі своїми іноземними колегами виконували завдання зі звільнення заручників.

Також Президент України закликає українські круїнгові компанії та судновласників, які працевлаштовують українських моряків, посилити вимоги до безпеки персоналу, щоб уникнути таких випадків у майбутньому.

Як повідомляв «Обозреватель», німецький суховантаж “Леманн Тімбер” було захоплено сомалійськими піратами в Аденській затоці 28 травня. На борту судна перебувало 15 людей. Капітан судна - громадянин Росії, у складі екіпажу також було четверо громадян України, один громадянин Естонії, дев'ятеро громадян Бірми. Судно було звільнено 8 липня після виплати викупу.