УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Луцьку двоє людей упали до каналізації

285
У Луцьку двоє людей упали до каналізації

8 липня об 11.13 до пожежно-рятувальної служби з проханням підійняти людей із каналізаційної ями звернулися медики. Саме вони отримали повідомлення про те, що в обласному центрі на вулиці Рівненській у каналізаційному колодязі перебуває двоє чоловіків, повідомили у Центрі пропаганди ГУ МНС України у Волинській області.

Видео дня

Обставини, за яких двоє чоловіків опинилися у смертельній пастці, з’ясовуються. Глибина злополучної ями – близько 4-5 метрів. Наповнена вона метаном – отруйним газом, вдихаючи який людина уже за декілька хвилин втрачає свідомість, а відтак настає неминуча смерть. Очевидці, які перебували на місці події, забили на сполох, коли один із чоловіків спустився на допомогу першому, але втратив свідомість.

Лічені секунди – саме стільки знадобилося працівникам служби «01», щоб прибути за викликом, адже місце, де трапилася пригода, розташоване неподалік від пожежної частини. Рятувальну операцію проводили працівники чергової варти СДПЧ-1 міста Луцька начальник варти Олександр Яковець, пожежні Володимир Дунець та Віктор Галан, а також водій Андрій Концемал.

Одягнувши апарат для захисту органів дихання, Володимир Дунець спустився до каналізаційної ями. У вузькій проймі рятувальнику в масивному апараті на стисненому повітрі було украй складно пробиратися. Діставшись дна, Володимир Дунець одразу ж заходився підіймати чоловіків на поверхню.

«Обв’язав рятувальною мотузкою попід руки одного з потерпілих, – розповів пожежник. – Намагався якнайскоріше це зробити, адже було чути, що чоловік ще дихає, а отже, кожна хвилина була на вагу людського життя».

Рятувальники підійняли чоловіка на поверхню, де вже чатували медики.

Подібним чином підійняли й бездиханне тіло другої людини. На той час медики викликали ще одну карету «швидкої». А до її прибуття рятувальник Віктор Галан разом із лікарем намагалися повернути до життя другого чоловіка. На жаль, врятувати його так і не вдалося.

Інший потерпілий перебуває в лікарні. Його життя – поза небезпекою.