Жванію мало не отруїли разом з Ющенком

189
Жванію мало не отруїли разом з Ющенком

Опальний російський олігарх Борис Березовський назвав "дуже дивними" останні заяви Віктора Ющенка і Давида Жванії, пише "Газета 24".

"Ясне одне: і той, і інший вводили в оману українське суспільство і продовжують це робити", - вважає олігарх.

"Якщо Ющенко знав, що Жванія причетний до його отруєння, то чому заявив про це тільки зараз? І де був Жванія зі своїм викриттям діоксинової версії, коли всі навколо кричали про отруєння? Це говорить тільки про одне: вони обидва не говорять правду", - підкреслив Березовський.

"А ось чому кум посварився з кумом – запитаєте у них, це справа сімейна", - додав він.

Видео дня

Березовський розповів, що він особисто глибоко досліджував питання про отруєння Ющенком. "У мене склалася стовідсоткова упевненість в тому, що він був отруєний", - відзначив він.

"Хто це зробив, стверджувати не беруся. Проте упевнений: це було вигідно російській владі", - вважає Борис Березовський. Він також додав, що не вірить в причетність Жванії до отруєння Ющенком.

"Він (Жванія) мені сказав, що Ющенка отруїли. Більш того, Жванія тоді говорив мені, що і його самого трохи не отруїли, тому що він був присутній на тій вечері (5 вересня 2004 р. на прийомі у голови СБУ Володимира Сацюка. – ред.) і теж себе кепсько почував після нього", - сказав олігарх.