УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У 2009 році в Європі з'явиться перший шестизірковий курорт

207
У 2009 році в Європі з'явиться перший шестизірковий курорт

Міжнародний девелопер Grupo Imocom планує в 2009 році завершити будівництво першого в Європі шестизіркового курортного комплексу Conrad Palаcio da Quinta Resort&Spa, який буде розташовано в Алгарві (Португалія), в знаменитому своїми розкішними віллами та гольф-полями містечку Quinta do Lago, повідомила РИА Новости у вівторок директор з маркетингу компанії Ріта Барата да Роша.

«Conrad Palаcio da Quinta Resort&Spa – перший європейський готельний комплекс із концепцією шестизіркового індивідуального сервісу в оточенні кращих полів для гольфу в Європі на березі Атлантичного океану», – зазначила вона.

За її словами, цей комплекс буде зданий наприкінці наступного року та складатиметься з готелю, апартаментів та іншої інфраструктури на закритій території, що охороняється.

«Ексклюзивний курорт в Алгарві міститиме 158 номерів, зокрема 23 "люкси" та 80 апартаментів у сучасному португальському стилі. Курорт займе близько семи гектарів. Готель буде оточений садами, ландшафт міститиме басейни та невеликі озера», – уточнила вона.

Водночас, як зазначила Барата да Роша, гостям також буде запропонований комплекс Spa, який розташується на тисячі квадратних метрів, оздоровчий центр, фітнес- і тенісний клуб, кінотеатр, а також ресторани високої кухні та винний бар із терасою на відкритому повітрі.

Крім того, за її словами, готель Conrad міститиме 1,4 тисячі квадратних метрів приміщень для зустрічей і торжеств, цілодобово працюючий бізнес-центр, простору бальну залу.

Контракт на керування готелем Grupo Imocom уклала в кінці 2007 року з мережею Hilton, до якої входить її бренд в сегменті люкс Conrad.

Grupo Imocom (Група Імоком) є великою міжнародною компанією з проектами не тільки на території Португалії, але і за її межами (Латинська Америка, Африка). Головний офіс розташований у Лісабоні. Компанія почала свою діяльність у 1993 році у сфері будівництва та продажу житлових будівель, через деякий час розповсюдивши її й на інші сегменти ринку. Наразі Grupo Imocom – один із лідерів на ринку будівництва елітної та комерційної нерухомості в Португалії з річним оборотом близько 200 мільйонів євро.