УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Німеччина готова до нових угод з Україною

159
Німеччина готова до нових угод з Україною

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та Федеральний канцлер Республіки Німеччина Ангела Меркель домовилися про пожвавлення двосторонніх відносин між країнами, - повідомляє прес-служба Кабміну.

Під час зустрічі Юлія Тимошенко заявила, що Німеччина сьогодні є партнером номер один для України. За її словами, про це свідчить високий рівень товарообігу між країнами, а також обсяг німецьких інвестицій в українську економіку.

Тимошенко вважає, що сьогодні Україна має розробити стратегію партнерства як з Німеччиною зокрема, так і з Європейським Союзом в цілому, а також визначити напрямки співпраці в економіці, енергетиці і в питаннях, пов’язаних зі створенням спільної системи безпеки в ЄС.

„Сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч надасть додатковий поштовх нашим двостороннім стосункам”, - наголосила прем’єр-міністр.

В свою чергу, федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що не бачить альтернативи успішному шляху розвитку України. Вона відзначила, що Німеччина та Україна є добрими партнерами, зокрема, по всіх напрямках зовнішньоекономічної діяльності.

“Німеччина готова надавати активну підтримку Україні, укладати нові угоди між нашими країнами”, - підкреслила Ангела Меркель.

Після завершення зустрічі у розширеному складі прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель провели додаткову зустріч віч-на-віч.