УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На фестиваль Бандерштат-2008 до Луцька завітає онук Бандери

168
На фестиваль Бандерштат-2008 до Луцька завітає онук Бандери

Днями стало відомо, що онук лідера українських націоналістів Степан Бандера-молодший прийняв запрошення відвідати фестиваль, названий на честь відомого українця, його рідного діда Степана Бандери.

Як повідомили ZAXID.NET організатори фестивалю – активісти Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Національний Альянс», онука Степана Бандери приємно здивувало, що на Волині вже вдруге відбувається такий молодіжний захід, який популяризує українську культуру та носить ім’я його славетного родича.

Нагадаємо, що музичний фестиваль «Бандерштат-2008» пройде на Волині 9–10 серпня 2008 року. На території фестивалю буде відведене місце для наметового містечка. Кожен бажаючий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу безкоштовно розміститися у зазначеному місці табору, таким чином, проживати протягом усього заходу.

Організатори «Бандерштату» не забезпечуватимуть спорядженням, необхідним для перебування у наметовому містечку. Гості мають особисто подбати про намети, спальники, туристичні килимки тощо. На заході постійно діятимуть декілька польових кухонь. Також забезпечити себе харчуванням гості зможуть, купуючи продукти у торгових наметах, що будуть розміщені на території фестивалю.

На «Бандерштаті» суворо заборонятиметься вживання спиртних напоїв. Одне із ключових завдань фестивалю – популяризація здорового способу життя.