УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Палестинці звинуватили владу Єрусалиму в цькуванні щурами

168
Палестинці звинуватили владу Єрусалиму в цькуванні щурами

Офіційне палестинське інформагентство розповсюдило повідомлення, згідно з яким ізраїльська влада випускає на вулиці центрального Єрусалиму щурів, щоб вижити звідти арабські сім'ї.

«Щури стали ізраїльською зброєю, щоб виселити та вигнати арабських жителів із окупованого Єрусалиму. Протягом двох останніх місяців десятки поселенців (ізраїльтян) приходять у провулки та на вулиці Старого міста, несучи в руках металеві клітки зі щурами. Вони випускають щурів, які ховаються у відкритих каналізаціонних системах», – цитує замітку агентства газета The Jerusalem Рost.

У повідомленні під заголовком «Поселенці наповнили Старе місто Єрусалима щурами» наводяться слова генерального секретаря ісламсько-християнського фронту Єрусалима. За його словами, Ізраїль намагається «підсилити страждання арабів у Єрусалимі, перетворюючи їх життя на справжню трагедію та змушуючи залишати домівки та виїжджати з міста». Мешканці намагалися труїти щурів різними отрутами, але безуспішно, підкреслювалося в замітці WAFA.

Представник мерії Єрусалиму заявив газеті, що інформація WAFA, яке контролюється головою Палестинської автономії, є «чистісінькою вигадкою» і ніяк не пов'язана з реальністю. Тим часом, нагадує The Jerusalem Post, раніше агентство повідомляло про те, як Ізраїль випускав на Західному березі диких свиней, які нападали на палестинців і примушували їх залишати свої домівки, пише Lenta.ru.