УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єхануров розповів розвідникам, як працювати дипломатом

201
Єхануров розповів розвідникам, як працювати дипломатом

Сьогодні військові дипломати повинні адекватно реагувати на сучасні виклики національної безпеки України.

Таке завдання визначив міністр оборони України Юрій Єхануров військовим дипломатам на зборах керівників апаратів військових аташе (ВАТ) при дипломатичних представництвах України за кордоном і представників Міноборони при міжнародних організаціях, які завершилися в Києві.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, за словами міністра, саме від роботи військових дипломатів залежить, як керівництво країн перебування сприймає нашу державу.

«Сьогодні апарати ВАТ представляють Збройні сили за кордоном і є невід'ємною складовою процесу активізації зовнішньої політики України на користь національної безпеки. Саме від їх роботи залежить, як керівництво країн перебування сприймає нашу державу і ті трансформаційні процеси, які відбуваються у ЗСУ. Ці питання набувають особливого значення, враховуючи європейські і євроатлантичні прагнення України», – відзначив керівник МОУ.

Визначаючи пріоритетні напрями діяльності апаратів ВАТ, Єхануров відзначив, що не менш актуальні своєчасне виявлення і адекватна реакція на нові виклики і погрози національній безпеці України в оборонній сфері, вивчення досвіду країн, які недавно інтегрувалися до європейських систем колективної безпеки, військово-технічна співпраця з провідними країнами світу і створення сприятливих умов для просування продукції українського військово-промислового комплексу на міжнародних ринках.

У роботі зборів також взяли участь міністр закордонних справ Володимир Огризко, керівник військової розвідки України Гвоздь, начальник Генерального штабу генерал армії Сергій Кириченко, голова підкомітету Верховної Ради з питань державної безпеки Олександр Скибинецький.