УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Львові до кінця року має з'явитися пам'ятник Бандері

204
У Львові до кінця року має з'явитися пам'ятник Бандері

16 липня під головуванням народного депутата України Андрія Парубія відбулось чергове засідання Оргкомітету зі спорудження пам`ятника Степану Бандері у Львові. На засіданні розглянуто звіт керівника фірми "Ренесанс", яке займається будівництвом монументу, та представника Управління капітального будівництва Львівської міської ради, - повідомила прес-служба народного депутата України Парубія.

Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник наголосив на необхідності активізації роботи по спорудженню пам`ятника Бандері.

У своєму виступі голова оргкомітету Парубій виступив з пропозицією до УКБ та фірми-виробника надати план виконання робіт по спорудженні монументу. Згідно з рішенням комітету, згадані структури повинні надати відповідний план до 22 липня 2008 року.

Нагадаємо, що цього року в обласному бюджеті на спорудження пам`ятника Бандері було виділено 2 млн грн, а в бюджеті м. Львова 500 тис. грн., пише ZAXID.NET.

1 січня минає 100 років від дня народження Провідника Революційної ОУН і оргкомітет взяв зобов’язання перед громадськістю завершити будівництво до відзначення ювілею.