УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Львові прийматимуть групові пологи

246
У Львові прийматимуть групові пологи

1 серпня завершиться капітальний ремонт у Львівському пологовому будинку № 1, що на вул. Мечнікова, 8. Тут будуть створені належні умови для проведення групових пологів і облаштують кімнати для сумісного перебування матері та дитини. Про це сьогодні, 18 липня, під час прес-конференції повідомила головний спеціаліст з акушерства та гінекології управління охорони здоров’я Львівської міської ради Тетяна Хижняк.

Як зазначила Т. Хижняк, на ремонт пологового будинку № 1 з міського бюджету виділили 650 тис. грн. Ремонт тут розпочався на початку червня. Після ремонту, 1 серпня, тут відкриють 9 індивідуальних пологових залів, де зможуть проходити групові пологи, а також два сімейні пологові зали, де у пологах може взяти участь двоє та більше партнерів, пише ЗІК.

А вже у жовтні відремонтують пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні на вул. Раппопорта, 8, на що виділено 667 тис. грн. Тут заплановано відкрити 7 індивідуальних пологових залів, а кількість сумісних палат збільшити удвічі.

На думку Т. Хижняк, створення умов в міських пологових будинках суттєво допоможе збільшити кількість групових пологів у Львові. Якщо сьогодні близько 18 % пар народжують разом, то незабаром цей відсоток зможе зрости до 30–40 %.