УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бізнесменами вбитими у Львові цікавилися правоохоронці

219
Бізнесменами вбитими у Львові цікавилися правоохоронці

Міліція не розглядає політичної версію вбивства двох бізнесменів, що сталося 17 липня у Львові, сказав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на брифінгу для преси у Чернігівській області, пише УНІАН.

Він підкреслив, що міліція не розглядає політичну версію.

«Ми розглядаємо версію про зведення рахунків у зв’язку з бізнесовою діяльністю, а також можлива версія внутрішньокланових розбірок на території Львівщини», - сказав Луценко.

Він відмовився прогнозувати, коли буде завершено розслідування. Водночас, він повідомив, що вчора до Львова виїхав начальник департаменту карного розшуку генерал Василь Паскал, який на місці з бригадою досвідчених криміналістів буде розслідувати цю справу.

«Ми сподіваємось на оперативну удачу, яка допоможе якнайшвидше розкрити це вбивство», - сказав Луценко, додавши, що у цій справі є багато цікавої інформації, в тому числі щодо зброї, яка використовувалась, щодо автомобіля, «цікаві кола зв’язків постраждалих – вони знаходилися у полі зору правоохоронних структур, є різні версії з цього приводу, але я не можу їх коментувати, бо фактично такі вбивства або розкриваються швидко, або ні».