УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єврокомісія закриє недобросовісних контент-провайдерів

192
Єврокомісія закриє недобросовісних контент-провайдерів

Єврокомісія наполягатиме на закритті сайтів контент-провайдерів, що порушують європейські закони про захист прав споживачів. За даними Єврокомісії, 80 відсотків із понад 550 сайтів контент-провайдерів у країнах Євросоюзу порушують закон про захист прав споживачів.

Причиною незадоволеності єврокомісарів стала або відсутність на сайтах цін на контент, або вказівка неточних цін. Наприклад, без урахування податків.

Також з'ясувалося, що у деяких випадках після оплати послуг користувач так і не одержує потрібний контент. На деяких сайтах немає необхідної контактної інформації про продавця контенту.

Представники Єврокомісії заявили, що спільно з владою країн-членів ЄС шукатимуть вихід із цієї ситуації. Не виключено, що деякі сайти контент-провайдерів будуть закриті, якщо не змінять правил своєї роботи.

Поки Єврокомісія має намір обмежитися попередженням і опублікувати список сайтів-порушників із семи європейських країн.

У 2007 році в Європі було продано рингтонів на 691 мільйон євро, що становило 29 відсотків від всього європейського ринку мобільного контенту. Всього в країнах Євросоюзу мобільними телефонами користується близько півмільярда осіб, пише Lenta.ru.