УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Відбулася нова НП на звільненому від піратів судні

279
Відбулася нова НП на звільненому від піратів судні

Звільнене від сомалійських піратів німецьке судно «Леманн Тімбер», до складу екіпажу якого входить четверо громадян Українців, продовжує йти у напрямку Султанату Оман.

Видео дня

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства закордонних справ України, згідно з інформацією, отриманою Департаментом консульської служби МЗС у телефонному режимі від капітана судна Валентина БАРТАШОВА, протягом минулої доби, незважаючи на сильний шторм, судно продовжувало рухатися в напрямку Омана.

Сьогодні вранці з ладу вийшла одна з турбін і судно лягло в дрейф. У даний час силами команди ведеться ремонт пошкодженої турбіни. Капітан вважає, що полагодити турбіну вдасться швидко. З огляду на вимушену затримку В.БАРТАШОВ припустив, що судну прийде до оманського порту дещо пізніше запланованих термінів.

Він також повідомив, що обіцяний компанією-посередником у переговорах з піратами супровід кораблем Військово-Морських Сил Великобританії не відбувся. Неодноразові спроби капітана встановити радіозв’язок із британським військовим кораблем не дали позитивних результатів.

В.БАРТАШОВА було поінформовано про заплановане відрядження до Оману представника Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія для надання необхідного сприяння і допомоги співвітчизникам після прибуття в порт Салала.

Справа продовжує перебувати на особливому контролі у Посольстві України у Великобританії, Генеральному консульстві України в Гамбурзі, Посольстві України в Саудівській Аравії та в Департаменті консульської служби МЗС України.

Нагадаємо, німецький суховантаж “Леманн Тімбер” був захоплений сомалійськими піратами в Аденській затоці 28 травня. На борту судна перебували 15 осіб. Капітан судна - громадянин Росії, у складі екіпажа також було четверо громадян України, один громадянин Естонії, дев`ятеро громадян Бірми. Судно було звільнено 8 липня після виплати викупу.