УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Конгрес США зажадає від Буша нових трубопроводів на Алясці

156
Конгрес США зажадає від Буша нових трубопроводів на Алясці

У конгресі США, можливо, вже наступного тижня планується розгляд енергетичного законопроекту із закликом до президента США якнайскоріше побудувати нові трубопроводи на Алясці для перекачування нафти та природного газу, оголосив заступник спікера палати представників конгресу конгресмена-демократа Стені Хойер.

Видео дня

«На наступній сесії ми звернемося до президента із закликом про завершення якнайскоріше будівництва газопроводу та нового нафтопроводу на Алясці», – повідомив конгресмен Хоєйр на вечірньому засіданні палати.

Водночас він підкреслив, що законодавці будуть готові виділити Білому дому для такого будівництва всі необхідні фінансові асигнування.

«Якщо це потребуватиме ресурсів, ми закличемо адміністрацію прохати про такі ресурси», – повідомив заступник спікера палати представників американського конгресу.

Хойер повідомив, що питання про будівництво газопроводу та нафтопроводу буде частиною підготовлюваного зараз у палаті нового законопроекту з енергетики, що передбачає цілий пакет заходів із розширення видобутку нафти та природного газу на території США.

За словами віце-спікера, ці заходи, зокрема, передбачають стимули для американських нафтогазовидобувних компаній прискорено почати буріння та розробку нових родовищ на територіях декількох американських штатів загальною площею 88 мільйонів акрів, на яких такий видобуток вже дозволений.

До цих територій належать також землі Національного нафтового резерву на Алясці площею близько 23 мільйонів акрів, для буріння на яких конгрес має намір зобов'язати міністерство внутрішніх справ США «прискорити продаж ділянок у лізинг на цих територіях і прискорити їх розробку», сказав конгресмен.

Водночас він заявив про плани конгресу відновити заборону на експорт американської нафти, здобутої на Алясці.

«Цей законопроект міститиме вимогу про те, щоб будь-яка нафта та нафтопродукти, видобуті в результаті ухвалення законопроекту та дозволеного ним лізингу ділянок, мають бути спожиті у США і не експортуватися до Японії або інших країн», – сказав заступник спікера палати представників, пише РИА Новости.