УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

НАТОвські генерали злякалися пікету комуністів

162
НАТОвські генерали злякалися пікету комуністів

Як повідомило компетентне джерело в правоохоронних органах, «натівські» генерали в Україну на миротворчі навчання через ПП «Рава-Руська» їхати не будуть, пише ЗІК.

Видео дня

Воднораз джерело не виключило, що делегація з НАТО перетне українсько-польський кордон в якомусь іншому пункті пропуску.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, близько тисячі комуністів приготували сюрприз для «натівських генералів» з Балтійських країн, які перетнуть український кордон через пункт-пропуску «Рава-Руська». Як стало відомо КПУ, представники Альянсу озброєні рухатимуться територією України двома автобусами і є три можливих шляхи їх пересування аж до кінцевої станції Крим. Як зазначив під час прес-конференції у Львові народний депутат України, член фракції КПУ Олександр Голуб, «у Міністерстві оборони України ще є люди патріотично налаштовані, які не підтримують позицію керівництва держави щодо вступу України в НАТО». Саме ці люди і поділились інформацією з комуністами щодо приїзду військових НАТО.

Львівські комуністи мають заплановано кілька акцій для гостей з НАТО, усе залежить від того, якими шляхами ті пересуватимуться. На підтримку місцевих членів КПУ приїдуть також їх однопартійці з Волині та Івано-Франківська. Разом їх буде плюс-мінус тисяча пікетників. Акції протесту можуть очікувати представників НАТО вже на кордоні. Окрім того, комуністи не відхиляють можливості блокування траси. Як зазначив Олександр Голуб, вони свідомі того, що не зупинять натівців, проте своїми акціями хочуть довести, що не всі українці підтримують курс вступу до НАТО. Не злякають комуністів і яйця з помідорами від прихильників Альянсу. «Ми так само можемо когось чимось закидати», - наголосив О. Голуб.