УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Спецназ штурмом звільнив захоплений у Ковелі телецентр

183
Спецназ штурмом звільнив захоплений у Ковелі телецентр

У Ковелі проведено тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Участь у них брали підрозділи УСБУ, УМВС, управління надзвичайних ситуацій, представники Збройних Сил, що дислокуються на Волині, прикордонні служби, місцеві органи влади, повідомили в прес-службі СБУ у Волинській області.

Видео дня

Згідно зі сценарієм, група умовних терористів захопила у Ковелі Волинський радіотелевізійний передавальний центр та кількох заручників. За сигналом тривоги були підняті спеціальні формування силових структур, задіяні окремі підрозділи військових частин. Про надзвичайну подію одразу ж інформували місцеві органи влади. Спільними зусиллями правоохоронців злочинці були заблоковані в одній з будівель трансляційного центру. Під час переговорів умовні терористи висунули низку політичних вимог. У разі їх невиконання погрожували вбити заручників та підірвати захоплений об’єкт.

З урахуванням ситуації керівники оперативного штабу регіональної координаційної групи антитерористичного центру прийняли рішення про штурм будівлі, де засіли зловмисники. На  проведення операції з визволення заручників співробітникам спецпідрозділів СБУ та МВС «Альфа», «Сокіл» та «Беркут» знадобилось всього декілька секунд. У результаті їх злагоджених дій умовні терористи були затримані, а заручники звільнені.

Мета навчань полягала  у налагодженні співпраці та координації дій правоохоронних органів під час проведення анитерористичних операцій.