УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бродський висловив протест Федерації баскетболу України

165
Бродський висловив протест Федерації баскетболу України

Михайло Бродський, член Президії Федерації баскетболу України, звернувся з відкритим листом до спортивної громадськості, в якому заявив про відмову в участі в черговому засіданні Президії завтра, 11 липня.

Видео дня

"Рік тому я вимагав від керівництва ФБУ фінансового звіту про використання мільйонів доларів. Пан Хромаєв, який був тоді президентом Федерації, про свою діяльність відзвітувати не зміг.

Тоді ж я відмовився від посади заступника голови Федерації, оскільки не міг погодитися з корупційною політикою, що процвітала у ФБУ", - йдеться в тексті листа.

Керівництво Федерації баскетболу України змінилося, на посаду президента прийшов пан Волков, а пан Хромаєв став першим віце-президентом.

Однак, на думку Бродського, "від зміни місць нічого не змінилося – керівництво Федерації як і раніше не може надати фінансових звітів про витрати коштів. За моїми підрахунками, за минулий рік ФБУ зібрала разом зі спонсорським пакетом більше 2,5 млн доларів. Я вимагаю показати, на що ці гроші було витрачено. Для прикладу: лише БК «Черкаські мавпи» за 7 місяців перерахував 634 тис. грн".

"Я як член Президії просив надати мені фінансовий звіт до проведення чергового засідання. Я також вимагав, щоб усі засідання Федерації баскетболу України проводилися публічно, із залученням преси. Звіту як і раніше немає, а засідання Президії завтра черговий раз пройде за зачиненими дверима. Усі переговори відбуватимуться кулуарно.

Хочу нагадати керівництву Федерації, що ФБУ – це громадська організація, а не приватна крамничка панів Волкова Олександра Анатолійовича, Хромаєва Заурбека Майрановича, і вже тим паче не філіал РосУкрЕнерго, який на сьогодні намагається контролювати не тільки газовий ринок, а й баскетбол в Україні.

Я офіційно заявляю, що не братиму участі в жодних засіданнях Федерації баскетболу України, допоки засідання не стануть відкритими й керівництво не надасть прозорого фінансового звіту. Я також заявляю, що направлю відповідні запити до прокуратури й КРУ з проханням провести розслідування фінансової діяльності керівництва Федерації баскетболу України.

Також хочу поінформувати всю спортивну громадськість України, що незабаром ми будемо позбавлені єдиного спортивного каналу.

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення дозволила каналам К1 і Мегаспорт обмінюватися логотипами. Фактично це призведе до того, що частоти, отримані під спортивний канал, власниками групи «Інтер» (і, за сумісництвом, БК «Київ») використовуватимуться для чергового комерційного каналу із серіалами".