УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Нігерії звільнили захоплених у заручники українців

198
У Нігерії звільнили захоплених у заручники українців

У Нігерії звільнено захоплених заручників, двох громадян України - членів екіпажу судна “St. Patrick”.

Видео дня

Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ із посиланням на інформацію Посольства України у Федеральній Республіці Нігерія.

Зокрема, як наголошується в повідомленні, 9 липня відбулася зустріч представника Посольства з керівником Державної служби безпеки Нігерії. За його словами, працівники компанії “Miden System Limited”, які захопили судно, не були озброєні, їх єдиною метою був тиск на адміністрацію компанії щодо виплати недоотриманої за останні місяці заробітної плати.

У результаті переговорів Служби безпеки Нігерії та адміністрації компанії-працедавця членів екіпажу, зокрема громадян України, було звільнено, а судно повернулося до порту.

Представники Служби безпеки Нігерії також повідомили, що було встановлено зв'язок з капітаном судна – громадянином Великобританії. За його словами, всі члени екіпажу почувають себе добре, загрози їх життю та здоров'ю немає.

Справа перебуває на контролі в Посольстві України в Нігерії та в Департаменті консульської служби.

Нагадаємо, 4 липня в штаті Аква-Ібом судно «St.Patrick», що належить нафтовидобувній компанії Miden Oil Servicing Company, було захоплено нігерійськими працівниками цієї ж компанії.

До складу екіпажу судна (всього 25 ос.), крім українців, входить двоє громадян Великобританії, троє – Індії, один – Литви, інші – громадяни Нігерії.

Зловмисники вимагають від адміністрації компанії виплати заробітної плати за останні чотири місяці.