УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Україна повинна вийти з СНД - депутат Андрій Парубій

189
Україна повинна вийти з СНД - депутат Андрій Парубій

"Антиукраїнські заяви чільників Росії спрямовані проти територіальної цілісності України, вказують на те, що російська влада фактично нехтує українським суверенітетом та непорушністю кордонів нашої держави" - заявив народний депутат України, голова підкомітету Комітету закордонних справ ВР України Андрій Парубій (НУНС), повідомила прес-служба нардепа Парубія.

"Агресивна позиція офіційної російської влади має отримати не лише адекватну оцінку українського зовнішньополітичного відомства, а й призвести до реальних кроків у міжнародній діяльності України. Настав час перейти від пасивного захисту до наступальних дій спрямованих на відстоювання національних інтересів України. Одним з таких кроків може бути вихід України зі Співдружності незалежних держав, - заявив Парубій. - Ця організація давно перестала бути ефективним інструментом співпраці пострадянських країн і перетворилась на площадку імперських посягань Росії".

"Яскравим прикладом цього є той факт, що профільний комітет російської Державної Думи з питань СНД очолює шовініст Затулін. Новостворене Федеральне агентство з питань СНД при Уряді Росії теж має на меті "пожвавлення інтеграційних процесів на теренах СНД", що в перекладі на нормальну мову означає впровадження імперської доктрини Путіна на пострадянському просторі. Тому питання виходу України зі складу СНД й перехід на ефективні двосторонні відносини з країнами колишнього СРСР, є питанням захисту національних інтересів України", - вважає нардеп.