УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Скінхед і китаєць – браття навік!

651
Скінхед і китаєць – браття навік!

Я противник расизму. Ми належимо до слабкої раси, нас дедалі менше і хочеться, щоб сильніші раси поглинали нас ввічливо.

Люди - дивні істоти, вони завжди цікавляться дивним – не тим. У 80-х, коли розвалювався Радянський Союз і їхнє життя, найбільш популярним темами перестроєчного ТБ були екстрасенси та летючі тарілки.

Нині українці, які щодня біднішають на відсоток, переймаються не інфляцією, а ксенофобією.

Серед міліціонерів та вітчизняних журналістів, які після краху ДНД взяли на себе функції добровільних помічників міліції, модно лякати один одного скінхедами.

Публіку вже не збуджують сюжети про боротьбу з корупцією (телеглядачі, мов поганські божки, хочуть жертв і не відповідають тим, хто не здатен помазати кров’ю їхні губи), тому корупціонери переорієнтували свої телеканали і свого міністра творити нову виставу.

Спочатку міністерство намагалося скористатися аллюзіями буремних 90-х – помучити кримінальних авторитетів. Ця сюжетна лінія не мала продовження, всім зрозуміло, що при виявленні кримінального авторитета його треба тягти в музей, а не до тюрми. Окрім того, навіть наївні редактори телепрограм, яким зазвичай можна впарити все що завгодно, відчувають, що один наркоман з заточкою страшніший за десять «ворів в законі».

А найголовніше те, що оповитий ностальгією образ бригадного папи значно симпатичніший за типаж начальника слідства.

Найкращий спосіб подолати творчу кризу – скористатися ліцензійним форматом: Ток – мент – шоу «Боротьба зі скінхедами» - вони майже так само зручні в користуванні, як масони: їх теж ніхто не бачив, але вони скрізь. Боротьбою з масонами харчувалося багато поколінь міліціонерів, революціонерів, літераторів, агітаторів, дасть Бог, трохи поживимося й зі скінхедів.

Євросоюз хотів би складувати в Україні відпрацьоване ядерне паливо та надлишок нелегалів.

Тому припинено видачу грантів на екологічні програми та заохочується боротьба з ксенофобією. Україна має бути позбавлена грінпісівців і скінхедів.

Законопроект про посилення кримінальної відповідальності за прояви ксенофобії на розгляд Верховної Ради вніс генерал-депутат Москаль. Після того як Рада проголосує, звернення до автора законопроекту за прізвищем буде вважатися кримінальним злочином.

Сталін свого часу виробив принцип: державний терор, для того щоб бути по справжньому дієвим – має бути алогічним, абсурдним. Людина стає зовсім беззахисною, коли перестає працювати вестибулярний апарат, коли вона втрачає відчуття гори і долу, тоді вона панікує. Найпростіший спосіб досягти такого ефекту – різко задерти підборіддя клієнта, щоб воно опинилося вище потилиці, і вже далі безліч варіантів продовження, для кваліфікованого гоп-стопу.

При Сталіні не існувало алгоритму лояльності, не працювала політична вестибулярка. Звинувачення – гротескові, репресії алогічні.

Демократія – безособова диктатура – теж стихійно прагне абсурдизувати свою репресивну функцію. Сутінкова свідомість суспільства продукує нові Химери Закону. Скажімо, інвалідів у нас більше ніж негрів, й з брутальністю вони стикаються частіше ніж негри, отже, треба ввести окреме кримінальне переслідування за неповагу до інвалідів, за неповагу до вусатих (обов’язково!), рудих, некрофілів. Ввести сувору відповідальність за анекдоти про блондинок (чим вони гірші за негритянок?).

Безглузді закони мають стати абсурдними, тільки тоді їх справді боятимуться.

Більшість українських журналістів підсвідомо прагнуть повторити подвиг Гонгадзе, завжди вітають посилення репресивної функції держави.

Нам завжди дають однобоку інфрмацію по міжрасовим сутичкам: скінхеди образили негра. Ніколи не фігурує статистика щодо скінхедів, яких образили негри. Окрім того, ніколи не розповідають, а хто ж мав рацію у сварці: чи не висловився, скажімо, наш темношкірий брат якось нечемно про даму чи коня скінхеда, можливо не зняв перед ним капелюха? Чомусь не зауважують на важкому дитинстві скінхеда, на соціальних негараздах, на політичних несправедливостях, які штовхнули голомозу молодь на шлях відчаю.

Я сам недолюблюю скінхедів, бо світ невпинно змінюється на гірше. З нинішнім скінхедом не поговориш за поезію Бодлера, не заспіваєш на пару що-небудь бадьоре з Россіні, ще буває плутають бельведер з бідермаєром... За що голилися предки?!

Скажімо, Індусів у Світі півтора мільярди. Українців – сорок мільйонів. Попри те, нас переконують що справжньою загрозою є не еміграційна навала з Індії, а зріст ксенофобії.

Прояви міжнаціональної і міжрасової ворожнечі – огидні, тому свого часу араби не змогли протидіяти припливу євреїв до Палестини і втратили і Палестину, і гідність.

Тіто толерантно поставився до албанців, і нині албанці і всі ті держави, які сповідують толерантність, відібрали у Сербії Косово. Що хочуть відібрати у нас?

Проте вихід є! Співпраця з емігрантами може бути приємною і корисною. Всі емігранти, які опинилися в Україні, мріють якнайшвидше з’їхати звідси до Німеччини. Алілуя! Ми маємо їм допомогти. Євросоюз хоче, щоб Україна була стіною. А вона має стати трубою. Протягом тисячоліть транзит – це наша традиційна функція – бути трубою, по якій народи потрапляють до Європи.

Брате, якщо ти правильний скінхед, ти маєш боротися не з китайцями, а з прикордонниками! На гроші китайців. Амінь.