УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Брюсселі "День велосипеда"

219
У Брюсселі 'День велосипеда'

Акція "Веломісто" проводиться в неділю у Брюсселі. У цьому році вона проходить під гаслом "Більше місця для велосипеда в наших містах", передає РИА Новости.

Аби наочно продемонструвати, що велосипед є ефективним та екологічно чистим засобом пересування, в бельгійську столицю з Гента, Антверпена, Намюра і ряду інших міст країни, як очікується, з'їдуться до 15 тисяч любителів крутити педалі.

Нагадаємо, минулого року, коли акція проводилася вперше, в ній брали участь близько 10 тисяч велосипедистів, які пересувалися по Брюсселю організовано, строго дотримуючись правил вуличного руху.

У минулу п'ятницю влада Брюсселя організувала і сама взяла участь в акції "П'ятниця - день велосипеда", метою якої було спонукати жителів міста раз у тиждень добиратися на роботу цим видом транспорту.

У бельгійській асоціації любителів велосипедного спорту, зі свого боку, переконані: якщо частка велосипедів в загальній транспортній масі населеного пункту досягне 10%, це не тільки приведе до значного зниження об'єму викиду в атмосферу вуглекислого газу, але і примусить владу внести зміни до транспортної політики у цілях створення кращих для велосипедистів умов для безпечного переміщення по місту.