УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Катерина Ющенко відвідала Український павільйон в Каннах

186
Катерина Ющенко відвідала Український павільйон в Каннах

Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко відвідала кіноринок Міжнародного Каннського кінофестивалю.

Як повідомила прес-служба фонду “Україна 3000”, у заході також взяли участь міністр культури і туризму України Василь Вовкун, директор Української кінофундації Андрій Ххалпахчі, представники Посольства України у Франції, Фонду «Україна 3000» та Української кінофундації. У Віллаж Інтернасьйональ, де традиційно проходить кіноринок, вперше представлено павільйон України, пише УНІАН.

К. Ющенко оглянула Український павільйон та ознайомилася з його роботою. Вона поспілкувалися з представниками українських кіностудій і виробників фільмів, презентованих у павільйоні, а також зі ЗМІ, які висвітлюють події Каннського кінофестивалю.

Окрім того, члени української делегації відвідали павільйони Словаччини, Чехії, США, Росії, Бельгії та ознайомилися з представленими там матеріалами.

Відкриття павільйону України на кіноринку Міжнародного Каннського кінофестивалю стало можливим завдяки роботі Української кінофундації за підтримки міжнародного бренду Nemiroff. Діяльність першого в історії Каннського фестивалю Українського павільйону, який буде працювати з 14 по 25 травня, передбачає розповсюдження каталогів українського кіно, промо-матеріалів та трейлерів до українських фільмів та надання міжнародним кінопрофесіоналам інформації щодо найбільш вагомих учасників вітчизняного кінопроцесу. Дизайн павільйону розроблений креативною групою «Акцент» під керівництвом Павла ГУДІМОВА, а ролик Української кінофундації представлений театром «Дах» Влада ТРОЇЦЬКОГО.

Окрім павільйону України у Віллаж Інтернасьйональ, українська сторона планує провести широку програму заходів. Зокрема, будуть продемонстровані шість короткометражних фільмів – «Кастинг» Олександра ШАПІРО, «Ілюзія страху» Олександра КІРІЄНКА, «Сафо» Роберта Кромбі, «Богдан Зиновій Хмельницький» Миколи Мащенка, «Прикольна казка» Романа Ширмана та «Владика Андрій» Олеся Янчука. Також передбачені заходи-презентації, присвячені, зокрема, ювілею Кіностудії імені Довженка, Одеській кіностудії та кіностудії «Ялта Фільм», а також представленню нових проектів – «Пригоди бравого вояка Швейка» Рината Газізова, «Дау» Іллі Хржановського, «Микита Кожум’яка» Михайла Кострова, «Дом с башенкой» Єви Нейман та «Тринадцять місяців» Іллі Ноябрьова. Окрім того, вже вдруге на Канському кінофестивалі буде представлений Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».