УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Яценюк попередив депутатів, що їх можуть розігнати

174
Яценюк попередив депутатів, що їх можуть розігнати

Спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк не виключає, що Україну чекають ще одні дострокові парламентські вибори. Про це він заявив у ході виступу на сьогоднішньому засіданні парламенту.

«Або ми з вами покажемо, що ми здатні спільно – і ліва, і права частина зали - нести відповідальність, або тут, у цій залі сидітимуть інші люди, причому в найкоротші терміни. Швидше за все, це відбудеться найближчим часом», - зазначив він.

Спікер назвав ситуацію, що відбувається в країні, «театром абсурду». «Україна деградує політично й економічно як усередині, так і ззовні», - зазначив він.

Арсеній Яценюк також запропонував провести спільне засідання за участю Президента України, прем'єр-міністра України, голови ВР і керівників фракцій «на будь-якому майданчику – у Президента України, в Кабінеті Міністрів або у Верховній Раді», під час якого обговорити основні напрямки розвитку держави на 2008 рік.

Він вважає, що на такому засіданні необхідно визначити «інституційну й економічну проблематику» й написати «короткий поетапний план дій».