УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бандера уже створив скандал навколо "Великих Українців"

207
Бандера уже створив скандал навколо 'Великих Українців'

Сьогодні ввечері на телеканалі «Інтер» відбудеться фінал шоу «Великі Українці». Напередодні ж з'явилася маса пересудів навколо того, хто стане переможцем, пише газета Сегодня.

Через те, що один з «фіналістів», а саме лідер ОУН Степан Бандера, викликає неоднозначну реакцію у публіки, з'явилася інформація, що якась група людей нібито спеціально «накручує» його рейтинг, беззупинно дзвонячи за номером для голосування. Також пішли чутки, що штучно підвищують рейтинг легендарному тренеру Валерію Лобановському (нібито цим займаються фан-клуби). Крім того, виникла СМС-розсилка: «Якщо не хочеш, щоб переміг лідер УПА, голосуй за Ярослава Мудрого». Як би там не було, такий ажіотаж приносить дивіденди каналу, адже голосування платне.

Про те, чому механіка дозволяє багатократне голосування, нам розповіли наступне: «Проект направлений на стимулювання суспільної активності. Так було у всіх країнах світу, де реалізовувався цей формат. Це одна з умов формату ВВС – не давати обмежень по голосуванню», — сказав нам шеф-редактор проекту «Великі Українці» Вахтанг Кіпіані.

Втім, в Лондоні говорять про інше. «Перед фіналом частина голосів була анульована, — розповіла представник української служби ВВС Ірена Таранюк. — Студенти інституту імені відомого інженера Ізамбарда Брюнеля почали активно голосувати за свого «отця-засновника». Ажіотаж навколо Брюнеля здався підозрілим і частина голосів, відісланих за нього, визнали недійсними. У результаті на першому місці опинився Уїнстон Черчилль».