УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Грузія заявила про свою участь у гонці озброєнь

273
Грузія заявила про свою участь у гонці озброєнь

Грузія продовжить процес озброєння сучасною технікою, допоки її збройні сили не стануть найкращими в регіоні.

Про це заявив перший заступник міністра оборони Грузії Бату Кутелія, передає РІА Новости.

Коментар високопоставленого представника оборонного відомства Грузії надійшов слідом за оприлюдненою міністерством оборони Росії в четвер інформацією про технічний стан грузинської армії. «Це вже застаріла інформація. Після цього збройні сили Грузії придбали більш сучасне озброєння, й у цьому нам допомагають наші партнери», - сказав Кутелія.

У свою чергу, голова парламентського комітету з оборони й безпеки Грузії Гіві Таргамадзе заявив журналістам, що в нього є відомості про причетність до розголошення інформації колишнього начальника департаменту Міноборони Грузії із закупівель Ясона Чихладзе.

Чихладзе займав цю посаду в Міноборони під час перебування міністром Іраклія Окруашвілі. Чихладзе було усунено з посади через перевищення посадових повноважень, однак до свого арешту він зумів залишити територію Грузії і, за твердженням МВС, виїхав до Росії.

«Чихладзе передав російському ФСБ цю інформацію. Але все, що він передав, уже застаріло. Відтоді як Чихладзе не працює в Міноборони, в оснащеності нашої армії багато чого змінилося», - сказав Таргамадзе.