newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Ющенка всіх люблять однаково

165
У Ющенка всіх люблять однаково

Голова Секретаріату Президента Віктор Балога спростував заяву Олександра Турчинова про цілеспрямовану критику Кабміну з боку СП. Про це сказано в коментарі, оприлюдненому прес-службою президента.

Видео дня

За словами Віктора Балоги, вся діяльність Секретаріату буде спрямована лише на реалізацію конституційних повноважень і обов'язків глави держави. «Спроби протидії виконанню Секретаріатом його функцій недопустимі, а нехтування публічно оголошеною позицією - марні. Спроба обмежити прерогативи Секретаріату безперспективні: ми й надалі виконуватимемо контрольні, аналітичні й комунікативні завдання», - підкреслив голова президентської канцелярії.

Керівник СП також зазначив, що президент, як і уряд, виступає за швидке розблокування трибуни парламенту, щоб ініціативи уряду отримали путівку в життя. «Секретаріат Президента докладає всіх зусиль для розблокування роботи парламенту» - зазначив він.

Балога також зазначив, що канцелярія неодноразово критикувала ПР і КПУ за блокування роботи парламенту.

Голова СП також називає абсурдними звинувачення в спробі розвалити НУ-НС.

Нагадаємо, що перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявив, що СП має займатися підготовкою документів для глави держави, а не критикувати уряд.