УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко підставляє кишеню під великі гроші

225
Тимошенко підставляє кишеню під великі гроші

Уряд готується до прийому великих інвестицій з країн Європейського Союзу. Як передає УНІАН, про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила сьогодні журналістам на брифінгу в Брюсселі. Інвестиції, за словами Тимошенко, очікуються під час приватизації, вони також пов'язані з проведенням в Україні фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, з видобутком нафти й газу.

Видео дня

Прем'єр-міністр розповіла, що вчорашній день у Брюсселі повністю присвятила зустрічі з представниками найбільших компаній, які готові запропонувати свої інвестиції.

«Моє завдання як керівника уряду полягало в тому, щоб привернути абсолютно з усіх напрямків ті компанії, які здатні піднімати економіку України своїми інвестиціями», - підкреслила Тимошенко. Прем'єр зазначила, що розмова була дуже ефективною, і цей діалог буде продовжено в Україні.

Як повідомлялося раніше, 10 березня в Брюсселі відбулася зустріч Юлії Тимошенко з європейськими бізнесменами – інвесторами в українську економіку. У зустрічі взяли участь представники компаній Shell, Nokia, Volvo, St-Gobain, SAP, ERT.