Снаряд знайшли під ногами на узбіччі
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Снаряд знайшли під ногами на узбіччі](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
На узбіччі дороги в с. Питушків Млинівського району Рівненської області було знайдено 4 артилерійські снаряди калібру 45 мм і 2 артснаряди калібру 152 мм.
На боєприпаси випадковою наткнулися робочі, які копали траншею для проведення газифікації села.
За інформацією відділу зв'язків з громадськістю управління МВС України в Рівненській області, всі знайдені снаряди пролежали там ще з часів другої світової війни.