УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кабмін відправить Черновецького в "космос"?

207
Кабмін відправить Черновецького в 'космос'?

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко впевнений, що Кабінет Міністрів звернеться до Президента України Віктора Ющенка з проханням звільнити Леоніда Черновецького з посади голови КМДА. Про це він заявив у інтерв'ю газеті «Деловая Столица».

Видео дня

За його словами, наступного тижня уряд планує заслухати звіт столичного мера і його замів щодо діяльності КМДА.

Головний міліціонер впевнений, що в звіті йтиметься про порушення бюджетної дисципліни під час виплати зарплат своїм підлеглим, незаконну приватизацію землі через підставних осіб, руйнування історичних пам'яток, знищення зеленої зони, незаконну приватизацію підприємств. «Я впевнений, що уряд визнає діяльність голови КМДА незадовільною. Після цього Кабмін запропонує Президенту звільнити пана Черновецького з посади голови КМДА. А там і парламент прийме рішення про проведення дострокових виборів міського голови й Київради», - сказав міністр.

Голова міліційного відомства зазначив, що в результаті урядової перевірки МВС виявлено численні порушення. «Якщо скажу, що вони позитивні, - збрешу. Більшість виявлених фактів свідчать про зловживання в КМДА, й усіх їх направлено в прокуратуру», - сказав Ю.Луценко.

Нагадаємо, що 7 березня ВР створила комісію з розслідування діяльності Леоніда Черновецького і Юрія Луценка.