УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Обама позбавить Іран від екстремізму і ядерної проблеми

237
Обама позбавить Іран від екстремізму і ядерної проблеми

Новий президент США Барак Обама встановить діалог між Америкою та Іраном.

Як передає агентство France Presse, сподівання на це висловив впливовий іранський політик, член парламенту країни Хамід Реза Хаджі Бабаї. Він також привітав сенатора-демократа з перемогою на президентських виборах.

«Якщо Обама виконає свої обіцянки (щодо встановлення діалогу з Іраном), це послабить радикалів у Ірані, й ніхто (в країні) більш не купуватиме радикальні й екстремістські гасла», - заявив Хаджі Бабаї.

Політик також висловив сподівання, що встановлення діалогу між двома країнами сприятиме не тільки вирішенню ядерної проблеми Ірану, а й інших питань, пов'язаних з безпекою в регіоні.

Зазначимо, що, за станом на 10:00 за київським часом, Обама заручився підтримкою 349 вибірників (за необхідного для обрання мінімуму в 270 голосів) і стал обраним президентом США. Його суперник - сенатор-республіканець Джон Маккейн - може розраховувати на голоси 161 вибірника.

7 листопада о 12.00 на «Обозревателе» відбудеться прес-конференція екс-посла України в США (1994-1998 рр.) Юрія Щербака, присвячена результатам виборів президента США. Ставте запитання!