УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Смерть дитини на уроці фізкультури не пов'язана зі здоров'ям

651
Смерть дитини на уроці фізкультури не пов'язана зі здоров'ям

Учора, 4 листопада, був проведений розтин хлопчика, який раптово помер під час уроку фізичної культури у м. Кам’янка-Бузька на Львівщині. За попередніми висновками, причиною смерті була не раптова зупинка роботи серця і серце тут взагалі ні до чого, повідомила ЗІК головний педіатр Львівської області Любомира Кутневич.

За її словами, зараз триває судово-медична експертиза. Висновки якої будуть відомі впродовж двох тижнів.

Окрім того, створена спеціальна комісія, яка після похорону дитини виїде в Кам’янку-Бузьку і буде з’ясовувати причини смерті. До комісії увійшли головний дитячий анестезіолог, спеціаліст амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям, спеціаліст спортивної медицини і представник санепідемстанції.

Нагадаємо, 4 листопада о 9.15 у м. Кам’янка-Бузька на Львівщині в загальноосвітній школі №1 під час уроку фізичної культури раптово помер учень 5-го класу, - повідомляє управління з питань НС Львівської ОДА.

Встановлено, що п’ятикласник Кам’янка-Бузької школи №1, який раптово помер на уроці фізкультури, перед початком заняття не жалівся на стан здоров’я. Про це зазначив його вчитель фізкультури та підтвердили однокласники, - повідомили в обласному управлінні міліції.

Відтак, близько 9.10 на першому уроці хлопчик, пробігши одне коло по спортзалу, впав на підлогу. До нього підбіг вчитель, який почав виконувати штучне дихання та попросив дітей покликати медсестру та директора школи.

Попередня причина смерті - раптова зупинка роботи серця.

Зауважимо, що це вже четверта смерть на уроці фізкультури за останній місяць.

1 жовтня, у Новоселицькій школі на уроці фізкультури під час виконання вправ з бігу стало погано 12-річній школярці. Лікарям її врятувати не вдалося – дитина померла.

Уже 2 жовтня, в Запоріжжі, під час занять з фізкультури помер 15-річний хлопець.

13 жовтня, під час уроку фізкультури помер 15-річний учень Луцького технічного коледжу. Учень Андрій Саламаха впав під час розминки в спортивному залі і помер.

Крім того, 1 листопада під час змагань з теквандо помер 13-річний юнак.