УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Яценюк відіслав антикризовий закон Ющенка

240
Яценюк відіслав антикризовий закон Ющенка

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк підписав закон про мінімізаціюнаслідківсвітової фінансової кризи. Про це заявив прес-секретар керівника парламенту Андрій Жигулін.

За його словами, спікер підписав закон на підставі подання Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики й Комітету ВР з питань економічної політики, які виносили постанову про розгляд його в другому читанні.

Керівник парламенту направив закон на підпис Президенту України.

Нагадаємо, 31 жовтня Верховна Рада прийняла закон про першочергові заходи для запобігання негативним наслідкам фінансової кризи. За ухвалення закону проголосувало 243 народних депутатів з 440, зареєстрованих у сесійній залі.

Ухвалення закону підтримало 154 депутати від БЮТ, 69 - від фракції «Наша Україна – Народна самооборона» і 20 - від фракції Блоку Литвина. Жодного голосу не дали депутати від Партії регіонів і КПУ.

Законом передбачається за рахунок надпланових надходжень від приватизації державного майна в 2008 році й надходжень цих коштів у повному обсязі в 2009 році, а також цільового розміщення державних цінних паперів, створити Стабілізаційний фонд.

Кошти ж фонду використовуватимуться в порядку, який встановить Кабмін за узгодженням з комітетами ВР.