УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Гриценко має намір бути третім після Ющенка і Тимошенко

261
Гриценко має намір бути третім після Ющенка і Тимошенко

Народний депутат, голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони Анатолій Гриценко піде на дострокові вибори з власною політичною силою, пише Фокус.

На думку Гриценка, його політпроект цілком здатний зайняти третє місце, пропустивши вперед лише політсили Юлії Тимошенко й Віктора Януковича.

Переговори про створення нової партії або блоку все ще тривають. Гриценко повідомив про кілька принципових умов підбору нових членів команди.

«До нашої політичної сили ми підбираємо людей, які вміють ходити з прямою спиною і не схильні до впливу ззовні», – пояснив він.

За словами Гриценка, він не блокуватиметься з гіпотетичною силою Арсенія Яценюка, хоч і вважає цього політика розумною і високоосвіченою людиною. Крім того, депутат відкидає спільний похід на вибори з якоюсь партією чи блоком з нинішнього складу парламенту.

Свого майбутнього виборця Гриценко бачить серед представників малого й середнього бізнесу. Вони ж і стануть спонсорами партії. Політик дуже розраховує на таку категорію населення, як розчаровані в провідних політичних силах. На думку депутата, таких громадян в Україні від 40 до 50 відсотків.