УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Віктор Ющенко звільнив голову Печерського суду Києва

180
Віктор Ющенко звільнив голову Печерського суду Києва

Президент України Виктор Ющенко своїм указом звільнив голову Печерського районного суду Києва Інну Отрош і призначив на цю посаду Володимира Колесніченка.

У минулий вівторок Печерський районний суд Києва ухвалив припинити слідчі дії стосовно колишнього судді Володимира Келеберди, який 10 жовтня 2008 року припинив дію указу Ющенка про розпуск Верховної Ради. 12 жовтня прокуратура порушила проти Келеберди кримінальну справу, звинувативши його в ухваленні свідомо незаконного рішення.

Багато спостерігачів вважають, що усунення Інни Отрош із посади спричинена саме рішенням стосовно Келеберди.

Проте Інна Отрош заявила, що продовжує працювати, оскільки указу Ющенка про усунення її з посади «ніхто навіть не бачив». Що стосується діяльності Володимира Колесніченка, Отрош заявила: «Колесніченко використовує стару печатку, яку він вкрав рік тому».

Нагадаємо, в квітні 2007 року, незабаром після публікації указу Ющенка про розпуск Верховної Ради п'ятого скликання, Володимир Колесніченко разом із депутатами з Партії регіонів силою захопив печатку Печерського суду. Більш того, тоді Інна Отрош заявила в ЗМІ, що Колесніченко побив її помічницю. Інцидент спричинив широкий резонанс, пише Lenta.ru.