УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У закарпатському селі на дитячий садок напали змії

465
У закарпатському селі на дитячий садок напали змії

Під впливом сонячних променів змії знову почали виповзати зі своїх нір на поверхню, а в селі Невицьке Ужгородського району на Закарпаття це стало причиною справжньої НП, повідомляє Обком.

Як розповіла завідувачка дитсадком Марта Багера, починаючи з 1 жовтня, змії почали заповзати прямо в приміщення через тріщини в стінах (будівля перебуває в аварійному стані).

Кілька плазунів знайшли під дитячими ліжечками серед білого дня. Вихователькам, які самі були шоковані тим, що сталося, довелося заспокоювати переляканих діток тим, що «це добрі змійки, які почули, як у нас добре, і що прийшли в дитсадок в гості».

«Дітей усе-таки довелося на руках виносити з приміщення. Після цього я руками ловила змій, кидала їх у відро і виносила в сад. Працівники дитсадка допомагати мені в цьому навідріз відмовилися. Після події вони бояться як залишатися всередині, так і виходити на вулицю. За кілька днів я виловила дев'ять змій, деякі були завдовжки 35-40 сантиметрів, а деякі – більше півметра. Я біолог за освітою, тому впізнала серед непрошених гостей кілька вужів. Одна зі змій, напевно, була полозом», - розповіла Багера.

Завідувачка дитсадком неодноразово зверталася до чиновників з проханнями виділити кошти на ремонт приміщення. Однак щораз отримувала відповідь: грошей немає.

Остання відмова у виділенні коштів надійшла з Ужгородської райдержадміністрації минулого тижня. Судячи з усього, вихованцям Невицького дитсадка до настання холодів доведеться миритися з небезпечним сусідством.