УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко пообіцяла владнати конфлікт із Ющенком

243
Тимошенко пообіцяла владнати конфлікт із Ющенком

Для подолання наслідків світової фінансової кризи в Україні необхідна спільна відповідальність прем'єра, Президента і всіх фракцій парламенту. 

Про це сказала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко за підсумками зустрічі з Верховним представником Європейського Союзу з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Хавьером Соланою в Брюсселі.

«Після повернення до України я організую ще один круг консультацій з Президентом і лідерами всіх парламентських фракцій парламенту, щоб ми узяли загальну відповідальність за подолання наслідків світової фінансової кризи в Україні», - сказала, зокрема, вона. 

В ході зустрічі Тимошенко з генсеком ЄС обговорювалася також політична ситуація в Україні.

За словами прем'єра, «політичне взаєморозуміння, загальна і єдина відповідальність всіх політиків - це те, що потрібне Європі від України», - передала вона журналістам слова Солани. 

«Політичний хаос може стати серйозною перешкодою ефективному руху на дорозі до Європи», - упевнена прем'єр.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко перебуває з одноденним візитом в Брюсселі, на саміті Європейської народної партії. При цьому, згідно з офіційною програмою, підхід прем'єра до преси запланований не був.