УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Ющенка радять Стояну підшукати більш достойне заняття

У Ющенка радять Стояну підшукати більш достойне заняття

На сьогодні створюється стратегія регіональних поїздок Президента на 2-й квартал поточного року, яка має за мету вирішення соціально-економічних питань в областях, допомогу господарським активам на місцях, сприяння розвитку бізнес-структурам регіонів.

Про це йдеться у заяві прес-служби Секретаріату Президента України на сьогоднішній коментар народного депутата України Олександра Стояна щодо того, що Ющенко їздить в робочі поїздки регіонами для підняття рейтингу опозиції.

Прес-служба повідомляє, що дійсно останнім часом створюється концепція планування стратегії регіональних поїздок Глави держави. Це є обов’язковою внутрішньою роботою Секретаріату Президента. Фрагмент цієї стратегії, наведений Стояном, торкається іміджевої складової регіональних поїздок. Проте головним їхнім завданням є контроль за розвитком подій на місцях.

«Результати цих візитів Глави держави можна побачити на власні очі, завітавши до будь-якої області України по слідах регіональних поїздок Президента. Це може зробити як народний депутат п’ятого скликання Верховної Ради, так і кожний журналіст країни аби пересвідчитися, як Президент по можливості намагається вирішувати проблеми людей. І на роботі на посаді Прем’єр-миністра України, і на президентському посту Ющенко доводив саме ці якості гаранта Конституції, тому насправді вважається народним Президентом», — наголошують у прес-службі.

«Складається враження, що депутати Верховної Ради п’ятого скликання, яка є нелегітимною, не можуть знайти собі більш достойного заняття, аніж копатися в чужих робочих документах і виривати з них фрагменти. Було б добре, якби народні обранці будь-якого скликання передусім займалися проблемами країни та її громадян», — говориться у заяві.