УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Луценко придумав назву для блоку з націоналістами й НУ

Луценко придумав назву для блоку з націоналістами й НУ

«Наша Україна», «Народна самооборона» й «Українська правиця» створять єдиний виборчий блок для участі у парламентських виборах 30 вересня.

Про це заявив лідер «Нашої України» В’ячеслав Кириленко, повідомили у прес-службі «Нашої України».

За його словами, сьогодні лідери трьох політичних сил досягли принципової згоди про утворення спільного виборчого блоку, спільну участь у виборах і входження до спільної фракції у новій Верховній Раді.

«Люди хочуть, щоб усі демократичні сили були разом, і рішення про створення спільного блоку є відповіддю на їхні справедливі очікування», — заявив лідер «Нашої України» В’ячеслав Кириленко.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", попередня назва блоку - "Союз демократичних сил". Лідер цього руху Юрій Луценко назвав майбутній блок "новим амбіційним проектом об’єднаних демократів, які розраховують щонайменше на друге місце на виборах". "Учасники об’єднання прагнуть відповісти на два ключових сподівання виборців: забезпечити єдність демократичних сил і зрозумілу політику європейського розвитку", - уточнили в прес-службі.

Також, за словами Луценка, в угоді між політичними силами передбачено неприпустимість створення коаліції з представниками нинішньої парламентської більшості та визначено основні завдання після перемоги на виборах.