УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Мороз просить нардепів не слухатися Президента

183
Мороз просить нардепів не слухатися Президента

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз закликає народних депутатів спокійно реагувати на заяви Президента щодо нелегітимності нинішнього складу парламенту.

Про це Мороз заявив сьогодні під час пленарного засідання парламенту, коментуючи ноту Президента до дипломатичного корпусу щодо нелегітимності ВР, повідомляє УНІАН.

Мороз зазначив, що навіть в самому указі Президента, який «сумнівний з точки зору відповідності до Конституції, про щось подібне не йдеться». Голова ВР наголосив, що ВР бачила вже не одну помилку Президента України. «Одні інколи виправлялися Президентом, інші — продовжуються робитися», — сказав він. Голова ВР вкотре зазначив, що ВР є легітимною. «Верховна Рада працює. В її складі 450 народних депутатів», — сказав він. О.МОРОЗ підкреслив, що відсутність на засіданні представників опозиційних фракцій не означає, що ВР не повинна працювати.

Нагадаємо, 6 червня під час зустрічі з представниками дипломатичного корпусу Президент України Ющенко наголосив, що Верховна Рада V скликання є неповноважною з відповідними міжнародно-правовими наслідками.