УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кириленко впевнений, що судороги Мороза – нешкідливі

183
Кириленко впевнений, що судороги Мороза – нешкідливі

У тому, що вибори відбудуться згідно указу Президента, 30 вересня, - нема жодного сумніву.

Таку думку висловив в ефірі «5 каналу» лідер НУ В’ячеслав Кириленко.

Він також прокоментував реакцію коаліції, щодо указу: «До виборів всі готові. Те, що ми зараз спостерігаємо, - це судороги коаліції, бо вони не хочуть розставатися зі своїми зручними кріслами, але це не зашкодить проведенню виборів».

Кириленко також заявив наступне: «Те, що правляча коаліція ніяк не хоче визнавати парламент неповноважним, коли в ньому менше ніж 2/3 обраних депутатів, – це погано. Це ревізія домовленостей, які мали місце 27 травня між Президентом, прем'єром та спікером».

Він також висловив впевненість у тому, що таку ревізію проводить «головним чином - голова Верховної Ради Олександр Мороз», який, згідно його слів, «не зацікавлений у дострокових виборах».

Лідер НУ також висловив свою стурбованість з приводу того, що таке відбувається попри всі рішення, які вже виконала опозиція згідно вимог представників коаліції.

Щодо заяви Мороза з приводу того, що частина депутатів НУ можуть відкликати свої заяви про складення депутатських повноважень, Кириленко сказав наступне: «Якщо Мороз робить такі заяви, нехай назве хоч одне прізвище народного депутата з нашої фракції, який відкликав свою заяву. Якщо він не може назвати ці прізвища, нехай перестане дезінформувати громадськість». «Нас це починає обурювати», - наголосив лідер НУ.