УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Екс-генпрокурор відкриває клон російського телеканалу

180
Екс-генпрокурор відкриває клон російського телеканалу

Незабаром в Україні з’явиться новий супутниковий діловий телеканал. «Український бізнес-канал» (Ukrainian business channel) вже подав до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення заявку і частину документів, необхідних для отримання ліцензії на супутникове мовлення.

Про це повідомляє Інтернет-видання «Телекритика».

Засновниками каналу є ТОВ «Компанія Симетрія» (Київ) — 95% статутного фонду, та фізична особа Марина Михайлівна Творогова — 5% статутного фонду. Марина Творогова — генеральний директор каналу «Київська Русь» (КРТ). За неофіційною інформацією, ці 5% насправді належать власникові КРТ, екс-генпрокурору Геннадію Васильєву, а 95% — невідомому російському інвестору.

Головним продюсером «УБК» стане Світлана Коляда, в минулому — шеф-редактор Першого ділового каналу. Вона поки що утримується від коментарів.

Тим часом, як стало відомо «ТК», канал уже готується до запуску. Придбане приміщення для офісу, кільканадцять пакетів камер, чотири ПТС. Триває робота над студією. Концепції каналу поки що немає, проте відомо, що новини на «УБК» виходитимуть щогодини.

Від «Обозревателя». Цікаво, що на супутнику Hellas Sat 2 вже з’явилася тест-карта цього телеканалу. Вона транслюється на тій самій частоті, що й КРТ. За дизайном телеканал дуже нагадує російський «РБК ТВ».