УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Азовському морі заборонили купатися

192
У Азовському морі заборонили купатися

Донецькою обласною санітарно-епідемічною службою винесено постанову про тимчасову заборону купання на пляжах Азовського моря.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Донецької обласної державної адміністрації.

За інформацією прес-служби, 3 червня 2007 року до Донецької обласної санітарно-епідеміологічної станції надійшло повідомлення від Новоазовської районної санепідстанції про масовий мор риби в Азовському морі в районі с. Седове, с. Широкіне, с. Виноградне Новоазовського району.

Новоазовською районною СЕС негайно були відібрані проби морської води для проведення досліджень на вміст токсичних речовин, наявність мікробного забруднення.

Для проведення досліджень риби залучено ветеринарну службу області, а для проведення прибирання пляжів — підрозділи управління житлово-комунального господарства області. З метою проведення контролю за недопущенням потрапляння снулої риби в торговельну мережу та на ринки залучено підрозділи УМВС України в Донецькій області.

За попередніми результатами досліджень проб риби (бичка), проведених ветеринарною службою, ознак токсичного ураження риби не виявлено.

Однією з можливих причин мору риби є різкий перепад температури води в її товщі. За повідомленням гідрометеослужби області, така висока температура повітря, що спостерігалася в області в кінці травня, не реєструвалася протягом останніх 60 років.

На даний момент прибирання пляжів триває.