УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Роздобудько вигадала біографії Андерсена, Чапліна і Білокур

Роздобудько вигадала біографії Андерсена, Чапліна і Білокур

Ірен Роздобудько на другому київському дитячому ярмарку презентувала одразу дві дитячі книжки. «Коли оживають ляльки» - це цільна казка з ілюстраціями дочки Ірен Роздобудько – Яни Роздобудько.

- …Вона дуже запальна дівчинка, просто не хоче, щоб мама їй допомагала. Але, натомість вона допомагає мені, радить щось, коли пишу тексти, тепер от – ілюстраціями, - розповідає Ірен про свою доньку, - Взагалі – і в побуті дуже допомагає, от зараз – я на презентації, а вона вдома – чекає слюсаря, який має полагодити кран, бо знає, що мама – боїться сторонніх людей.

Друга книга Роздобудько – «Життя видатних дітей». Це п'ять історій про дитинство видатних людей, які дуже рано досягнули успіху завдяки силі свого таланту. Факти з життя тут переплітаються з фантазією письменниці Ірен Роздобудько, юні роки славетних людей дуже схожі на своєрідну казку, що буде цікаво кожній дитині.

Решту інтерв'ю читайте на сайті "Сумно".

Нагадаємо, на початку червня, приурочений до Всесвітнього дня захисту дітей, пройшов ярмарок дитячої книги, на презентації дійства були присутні відомі діячі культури України, Віктор Ющенко заявив, що та кількість книжок, що сьогодні виходить в Україні - несказанно мала.