УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кириленко написав Ющенку, Морозу і ЦВК, що НУ вже немає

Кириленко написав Ющенку, Морозу і ЦВК, що НУ вже немає

Лідер партії «Наша Україна» В’ячеслав Кириленко надіслав офіційне подання до Верховної Ради, Центральної виборчої комісії та Президента України Віктора Ющенка. В документі повідомляється про рішення Міжпартійного з’їзду Блоку «Наша Україна» , котрий відбувся 2 червня, про вихід народних депутатів України, обраних від Блоку «Наша Україна», зі складу депутатської фракції «Наша Україна». Тим самим депутатські повноваження народних депутатів припинено.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі «Нашої України».

За словами лідера фракції «Наша Україна» В’ячеслава Кириленка, рішення з’їзду — остаточна реалізація третього пункту спільної заяви Президента, прем’єра й спікера про дострокове припинення повноважень депутатів від опозиції. Таким чином, за його словами, Верховна Рада 5-го скликання припиняє свої повноваження.

Нагадаємо, що Міжпартійний з’їзд Блоку «Наша Україна» у суботу, 2 червня, ухвалив рішення про дострокове припинення повноважень 66 народних депутатів України, обраних від Блоку «Наша Україна». За це рішення проголосували 280 делегатів, 2 — проти.