УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Львівській області з рейок зійшов товарняк

У Львівській області з рейок зійшов товарняк

У Львівській області в Турківському районі поблизу станції Яблунька перегін Самбір — Сянки, на 138 кілометрі сьогодні вночі зійшли з рейок 4 критих вагони товарного потягу.

Як повідомили «Обозревателю» в прес-центрі ГУ МНСУ у Львівській області, 20 червня о 00 год. 25 хв. на ОДС ОКЦ ГУ МНС України в Львівській області надійшло повідомлення, що на одноколійні залізничній дорозі відбулось сходження з колії 4 критих порожніх вагонів товарного потяга № 2515, який слідував до станції Сянки Львівської області. Потяг формувався на станції Клепарів, в склад потяга входило 47 вагонів, вагони які зійшли знаходились в середині потяга. В результаті сходження пошкоджено: орієнтовно 20 м колії; близько 100 м контактної мережі; 1 опору. Чотири вагони з’їхали з колії. Рух на даній ділянці колії припинено. В результаті сходження загиблих та потерпілих немає.

На місці події працюють всього 182 чол. і 10 од. техніки з них: 3 чол. і 1 од. техніки Турківського РВ ГУ МНС у Львівській області, Укрзалізниця — 170 чол., 5 од. техніки, МВСУ у Львівській області — 4 чол., 1 од. техніки, СБУ — 1 чол., 1 од. техніки, прокуратура — 1 чол., 1 од. техніки, Турківська РДА — 3 чол. 1 од. техніки.

Станом на 07 год. 30 хв. пасажирські потяги на Закарпаття пущені по резервній схемі через станцію Стрий, станцію Лавочне на Ужгород, на Львів з Закарпаття через станції Ужгород, Лавочне, Стрий на Львів. Відбулась затримка в русі пасажирських поїздів № 601 сполученням Львів — Солотвино, та № 602 Солотвино — Львів. Передні вагони відтранспортовано на станцію Сянки. Задні вагони відтранспортовані на станцію Турка. Проводяться роботи по підйому вагонів які зійшли з колії.

В Україні останнім часом такі аварії стають звичайною справою. Нагадаємо, що на початку травня з рейок зійшов пасажирський експрес «Київ-Дніпропетровськ».